درباره ما

شرکت آراداریسمان در سال 1388 با هدف تولید انواع مکملهای غذایی و درمانی برای دام، طیور و آبزیان با بهره گیری از دانش فنی و ماشین آلات مدرن در زمینی به وسعت یک هکتار واقع در شهرک صنعتی شکوهیه قم احداث گردید. تجربه چهل ساله تیم مدیریت که در بخش صنعت دام طیور آبزیان فعالیت های بسیار زیادی داشته اند که هر کدام جز بهترین ها در بخش خود هستند، زمینه ساز تولید محصولاتی با کیفیت و دارای استاندارد های جهانی شده است.

درباره ما

ماموریت

با توجه به اینکه امروزه شاهد افزایش صنایع دربخش تولیدات خوراک دام، طیور و آبزیان هستیم باید بدانیم که تاثیرات آن بر سلامت و عملکرد حیوانات نقش بسیار زیادی دارد، بنابراین تولید محصولات بهداشتی، سالم، وجود آزمایشگاه مسئول و واحد کنترل کیفی بیش از هر چیزی حائز اهمیت است. ما در آراداریسمان وظیفه خود میدانیم واحد آزمایشگاهی خود را با هدف آگاهی از اطلاعات غذایی و آنالیز مواد اولیه و خوراک تولیدی، با استفاده از بروزترین و بهترین دستگاه وسایل آزمایشگاهی روز دنیا مجهز کنیم تا بتوانیم سالم ترین و بهداشتی ترین محصول را برای مشتریانمان ارائه دهیم.
ما با نظارت و ارزیابی مداوم مواد اولیه و مواد تامین کننده تضمین میکنیم که فقط از پایدارترین و ایمن ترین مواد که دارای تاییده استاندارد هستند استفاده میشود و در صورت نیاز و بروز هر گونه مشکل خود را موظف به پاسخ موثر و حرفه ای به مشتریانمان میدانیم.
ماموریت ما در آراداریسمان بعنوان یک مجموعه بزرگ تولیدی مکملهای غذایی و درمانی برای دام، طیور و آبزیان تولید با سرعت بالا، کیفیت و قیمت مناسب است، چرا که در جامعه امروزی شاهد افزایش جمعیت هستیم، در نتیجه در خواست برای تولیدات هر روز بیشتر خواهد شد. ما سعی داریم با راندمان تولیدی بالا در کنارکیفیت مطلوب و سلامت، محصول خود را با قیمت مناسب به بازار ارائه کنیم.

درباره ما

محصولات ما

در جهانی که منابع طبیعی محدود و جمعیت رو به رشد است تقاضا برای گوشت و فراورده های لبنی هر روز بیشتر میشود.
ما با ارائه جدیدترین راه حل های پایدار تغذیه ای به عملکرد بدن دام، طیور و آبزیان برای رشد و پرورش بهتر و سریع تر کمک میکنیم.
ما در آراداریسمان دارای پنج خط تولید با ظرفیت سالانه ده هزار تن هستیم.
محصولات تولیدی مجموعه ما شامل انواع سبوس فراوری شده برنج اریسمان، ارسمیت، مکملهای غذایی دام، طیور وآبزیان، آنزیم فیتازاریسفیت و تولید انواع ویتامین های خالص دامی است که تمامی محصولات سلامت هستند، کیفیتشان تضمین شده و البته استاندارد های جهانی را دارا میباشند.

درباره ما(محصولات)

وفاداری به اصول

وفاداری به اصول  برای ما در اولویت قرار دارد.
این کاری نیست که ما ادعا میکنیم انجام میدهیم،این دقیقا کاری است که میکنیم، ما به اصول اساسی و مهم در رابطه با تولید و ارائه محصولاتمان پایبند هستیم و خود را متعهد میدانیم  که از منابع به روش های کارآمدتر استفاده کنیم و راه حل های علمی و موثر برای تغذیه دام، طیور و آبزیان  ارائه دهیم.
ما در آراداریسمان با تکیه بر دانش خود که حاصل چهل سال تجربه و تحقیق در زمینه تولیدات مکمل غذایی و درمانی برای دام،طیور و آبزیان است، با بهره گیری از نیروی کار متخصص و پرسنل مجرب و البته تجهیزاتی که دراختیار داریم به خوبی نیازهای این بخش را پاسخ میدهیم. ما مفتخریم با وفاداری به اصول پایه ای و اصلی در این صنعت و ظرفیت و پتانسیل موجود که خودمان داریم جایگاه بسیار خوب و قابل قبولی که دارای مطابق با استاندارد های روز دنیا است را بدست آوریم.

درباره ما

دانش روز دنیا

ما در آراداریسمان با بهره گیری از جدیدترین ماشین آلات روز دنیا توانسته ایم استانداردی در سطح جهانی برای تولیدات خود کسب کنیم. کارکنان و محققین ما با مطالعه و ترجمه بروزترین مقالات علمی برای استفاده از تکنولوژی های مورد استفاده در دنیا همواره در تلاش هستند. ما از بروزترین تکنولوژی ها در مراحل تولیدی محصولاتمان استفاده میکنیم. ما امروز توانسته ایم از بهترین ها در این حوزه باشیم، ما در این زمینه ادعا نمیکنیم بلکه همیشه تمام سعی  خود را داریم  که بروز و علمی و منصف عمل کنیم، تا با تولیدات با کیفیت شاهد آرامش خاطر و رضایتمندی مشتریانمان باشیم.

مشتری مداری

ما با ارتباط و پیگیری همیشگی هنگام بروز هرگونه مشکل درخصوص محصولاتمان موظف به پاسخگویی هستیم. ما نظرات و میزان رضایتمندی مشتریانمان را همیشه در نظر میگیریم، اینکار باعث میشود عملکرد بهتری داشته باشیم و محصولات بهتری به بازار عرضه کنیم.
امروز ما این افتخار را بدست آورده ایم که بدون هیچگونه فریبی تولیدات خود را از مرغوبترین و استانداردترین مواد اولیه موجود برای تولید مکمل غذایی و درمانی دام، طیور و آبزیان تهیه و به مشریان خود ارائه دهیم، چرا که ما بعنوان تولیدکننده در درجه اول به دنبال کیفیت برای محصولات خود هستیم.
کادر و پرسنل مجرب و مسئولیت پذیر ما در آراداریسمان آماده ارائه محصولات تضمین شده، مشاوره، پشتیبانی و پاسخگویی به کلیه سوالات شما عزیزان در زمینه تولید خوراک ایمن و سلامت و عاری از هرگونه آلودگی و بیماری در صنعت دام، طیور و آبزیان میباشند.
 

ارسال به تمام نقاط کشور

تضمین بازگشت وجه

پرداخت ایمن

پشتیبانی ۲۴ ساعت